«Δύναμη Πολιτών Συνεχίζουμε»
Γεώργιος-Θεόδωρος Αποστολάκης
Υποψήφιος Δήμαρχος Ακτίου-Βόνιτσας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Ανακτορίου Συνδυασμού «Δύναμη Πολιτών-Συνεχίζουμε»
1. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
2. ΓΑΒΡΑ – ΚΥΡΙΚΛΙΔΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3. ΓΕΡΑΝΑΣΤΑΣΗ – ΜΟΣΧΟΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4. ΔΟΣΗ – ΤΣΟΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
5. ΖΑΧΑΡΑΚΗ – ΣΩΖΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
6. ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
7. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
8. ΚΑΡΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
9. ΚΑΡΑΜΠΑΛΗ – ΝΤΙΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΙΤΣΑ) ΑΝΤΩΝΙΟΣ
10. ΚΟΨΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΩΗΣ
11.ΚΥΡΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
12. ΛΥΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
13. ΜΑΓΓΟΥ-ΠΑΠΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
14. ΠΑΝΤΑΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
15. ΠΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
16. ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
17. ΠΡΟΔΡΟΜΙΤΗ – ΜΑΧΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΧΡΥΣΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
18. ΤΖΕΦΡΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
19. ΤΡΑΥΛΟΣΤΑΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
20. ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
21. ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΕΔΕΩΝΟΣ
1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) ΧΡΗΣΤΟΣ
2. ΒΕΜΗ – ΚΑΡΕΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3. ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
4. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ – ΤΣΙΝΤΖΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΓΓΕΛΟΣ
5. ΚΟΥΤΙΒΗΣ ΒΑΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
6. ΛΙΒΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
7. ΠΡΟΔΡΟΜΙΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
8. ΣΤΟΥΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ
9. ΤΣΑΜΠΟΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΠΑΛΑΙΡΟΥ
1. ΒΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2. ΚΑΟΥΡΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3. ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ
4. ΚΥΡΚΟΥ – ΛΕΤΣΟΥ ΕΦΗ ΚΑΙΤΗ (ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ) ΠΕΤΡΟΣ
5. ΛΙΤΟΥ – ΣΑΛΛΙΑΡΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
6. ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7. ΜΠΟΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
8. ΜΠΟΥΡΔΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
9. ΣΕΡΕΠΙΣΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
10. ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
11. ΦΡΑΔΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 
1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΥ – ΠΑΤΣΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2. ΜΑΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3. ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4. ΝΙΑΦΑ – ΠΕΡΔΙΚΑΡΗ ΝΙΚΗ (ΛΕΤΤΑ) ΣΠΥΡΙΔΩΝ
5. ΝΤΑΡΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΡΗΣΤΟΣ
6. ΡΑΦΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
7. ΣΑΛΛΙΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ
8. ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ – ΜΑΤΖΑΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
9. ΦΕΣΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
10. ΧΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
11. ΧΑΣΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΩΗΣ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΛΑΙΡΟΥ
1. ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2. ΒΕΛΛΙΟΥ – ΚΥΡΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3. ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4. ΖΕΡΒΟΥΛΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5. ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6. ΚΟΥΤΣΟΓΙΩΡΓΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
7. ΝΤΟΥΡΑΝΤΩΝΗ ΣΟΦΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
8. ΡΟΥΦΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
9. ΣΤΑΧΤΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΘΩΝΑΣ
10. ΤΣΑΝΤΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) ΧΡΗΣΤΟΣ
11. ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
1. ΑΡΓΥΡΟΥ – ΣΠΑΝΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) ΘΩΜΑΣ
2. ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
3. ΚΟΥΤΣΟΓΙΩΡΓΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4. ΝΑΚΑ – ΜΑΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5. ΤΡΑΝΟΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6. ΦΟΥΝΤΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
7. ΦΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
8. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΛΟΥΗΣ) ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΕΤΟΥ
1. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
2. ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
3. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
4. ΜΠΑΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
5. ΜΠΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
6. ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
7. ΝΤΕΜΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ
8.ΤΡΥΦΙΑΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΡΥΜΟΥ
1. ΑΡΙΣΤΟΠΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
2. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3. ΓΑΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4. ΚΟΛΩΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
5. ΛΙΟΤΣΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ – ΠΛΟΥΜΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
7. ΠΑΠΠΑ – ΤΖΟΥΜΕΡΚΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
8. ΡΟΪΔΟΔΗΜΟΥ – ΛΙΟΤΣΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΘΥΡΡΕΙΟΥ
1. ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
2. ΚΑΠΠΕ – ΓΕΡΟΥΛΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
3. ΜΠΑΡΜΠΑΤΣΗ – ΣΩΖΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4. ΣΤΡΑΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5. ΣΩΖΟΥ – ΜΩΡΑΪΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
6. ΤΣΑΓΓΑΡΙΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
7. ΤΣΟΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
8. ΧΟΥΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Υποψήφιοι σύμβουλοι
ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
1. ΑΒΡΑΜΠΟΥ – ΤΖΑΒΙΔΗ ΑΛΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2. ΒΛΑΧΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
3. ΖΩΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
4. ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΘΩΜΑΣ ΗΛΙΑΣ
5. ΛΥΣΣΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
6. ΝΙΚΑΚΗ – ΖΕΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7. ΣΑΛΑΓΙΑΝΝΗ – ΠΑΒΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
8. ΠΑΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΜΠΩΤΗΣ
1. ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2. ΛΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3. ΛΟΥΝΤΖΗ – ΚΑΡΔΗ ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4. ΜΠΑΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
5. ΜΠΑΡΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
6. ΤΖΑΒΙΔΗ – ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
7. ΤΣΙΛΙΜΑΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
8. ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΝΟΠΙΝΑΣ
1. ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2. ΙΩΣΗΦΙΔΗ – ΜΕΡΑΝΤΖΑ ΣΟΦΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
3. ΚΑΨΟΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4. ΚΟΡΟΜΗΛΑ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΑΛΚΜΙΝΗ ΜΑΡΚΟΣ
5. ΡΑΠΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
6. ΣΚΟΥΡΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7. ΤΣΙΒΓΕΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
8. ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
1. ΑΨΟΜΩΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2. ΓΑΛΙΑΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
3. ΓΟΥΡΟΥΝΑΣ (ΚΑΣΑΒΟΣ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5. ΚΑΟΥΡΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6. ΜΠΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗ – ΛΙΑΠΗ ΣΥΛΒΑΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
7. ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
8. ΠΡΑΜΑΓΓΙΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ
1. ΑΔΑΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΖΩΗΣ
2. ΔΟΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
3. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4. ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5. ΜΗΤΣΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6. ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
7. ΣΕΡΔΕΝΕ – ΜΕΡΗΣΙΩΤΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΗΛΙΑΣ
8. ΤΖΩΡΑ – ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΛΑΓΙΑΣ
1. ΒΕΡΥΚΙΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ
2. ΚΑΠΟΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3. ΚΑΤΑΓΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4. ΚΟΚΟΛΗ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΛΑΪΑ (ΛΙΤΣΑ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5. ΜΠΟΥΡΔΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
6. ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
7. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
8. ΠΑΞΙΝΟΥ – ΒΕΡΥΚΙΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΩ) ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΟΓΩΝΙΑΣ
1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
2. ΘΕΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3. ΜΟΙΡΑ – ΓΑΡΙΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
4. ΠΑΡΓΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
5. ΣΠΑΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
6. ΣΤΑΧΤΙΑΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
7. ΤΡΙΑΝΤΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΡΥΦΟΥ
1. ΚΑΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ – ΖΩΓΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΥΛΟΣ
4. ΛΕΝΕΤΗ ΑΝΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
5. ΛΟΥΝΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6. ΜΠΑΡΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7. ΠΑΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
8. ΣΟΥΛΙΩΤΗ -ΝΙΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Ακολουθουν οι Υποψήφιου του Συνδυασμού «Κύμα Αλλαγής»
ΚΥΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ

 

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΣΟΛΑΣ

Υποψήφιος Δήμαρχος Ακτίου – Βόνιτσας
Κασόλας Αθανάσιος του Ελευθερίου
(υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Ανακτορίου
Αυγουστή Μαρία του Κωνσταντίνου
Βασιλάκος Κωνσταντίνος του Ιωάννη
Βιτώρη Χριστίνα του Ζώη
Γουρζή Ζαχαράκη Αθανασία (Σούλα) του Αναστασίου
Ζαχαράκης Μιχαήλ του Παναγιώτη
Ζυγάς Δημήτριος του Χαραλάμπους
Καραγιάννης Δημήτριος του Χριστόδουλου
Κουνέλης Ιωάννης του Γεωργίου
Κούτσικος Δημήτριος του Κωνσταντίνου
Λούντζη Πετροπούλου (Σφλέρη) Μαρία του Δημητρίου
Μπακογεώργος Ευστράτιος του Δημητρίου
Μπεκιάρη Γεωργία του Ευαγγέλου
Ντάβανου (Κούτρα) Βασιλική του Ευαγγέλου
Ντόβα Χρυσούλα Του Ελευθερίου
Παληογιάννη Μαρία του Γρηγορίου
Παλούκης Ηλίας του Σωτηρίου
Πανταζής Δημήτριος (Τζίμης) του Κωνσταντίνου
Πέρλης Απόστολος του Γεωργίου
Στράτου Αναστασία του Δημητρίου
Τσουνάκα Παναγιώτα του Γερασίμου
Φερεντίνος Ευθύμιος του Γεωργίου
Εκλογική Περιφέρεια Μεδεώνος
Ζωγάκης Πέτρος του Ευγενίου
Καραμάνης Θωμάς (Μούλιας) του Γεωργίου
Καραμπέκιος Ευάγγελος του Βασιλείου
Καραμπούλη Λαμπρινή του Αλεξάνδρου
Κασούρας Κωνσταντίνος του Θεοδώρου
Κούπλας Γεώργιος του Επαμεινώνδα
Ντέμος Βασίλειος του Θεοφάνη
Σαλοδημήτρης Παναγιώτης (Πανάκιας) του Αθανασίου
Χαμάλη Σοφία του Νικολάου
Εκλογική Περιφέρεια Παλαίρου
Γεροκωστόπουλος Χρήστος του Κωνσταντίνου
Καπότη Ελένη του Αλεξάνδρου
Κατσαμπίρης Άρης του Γεωργίου
Λίτος (Καλάμης) Παρασκευάς του Δημητρίου
Λίτου Δήμητρα του Χρυσοστόμου
Μπαλατσούρα Φωτεινή του Αχιλλέως
Μπαρλαγιάννη Ελπίδα του Νικολάου
Πανταζής Παναγιώτης του Γεωργίου
Παξινός Δημήτριος Σωτηρίου
Πωγωνιώτης Θεόδωρος του Βασιλείου
Τάνταρος Στέφανος του Δημητρίου
Τοπική Κοινότητα Αγίου Νικολάου

 

Καραμπέτσος Ανδρέας του Χαραλάμπους
Κυριακίδης Κωνσταντίνος του Ανδρέα
Μάρη Στυλιανή του Κωνσταντίνου
Φυτόπουλος Βασίλειος του Ευστρατίου
Χόρτη Κωνσταντίνα του Βασιλείου

Τοπική Κοινότητα Βόνιτσας

Βαμβακά Αικατερίνη του Αναστασίου
Δημάκας Δημήτριος του Γεωργίου
Ζουμή Ελισσάβετ (Σαβούλα) του Δημητρίου
Καλογεροπάνος Κωνσταντίνος του Πολύκαρπου
Καλύβας Θεόφιλος του Αποστόλου
Κτενάς Βασίλειος του Ιωάννη
Λιάπη Ελένη του Ζώη
Μπαλάσκας Κωνσταντίνος του Παναγιώτη
Πάτσης Σταύρος του Ιωάννη
Τσούκα Αναστασία του Διονυσίου – Φωτίου
Χούσος Σπυρίδων του Χαραλάμπους

Τοπική Κοινότητα Δρυμού
Βλαχογιάννης Δημήτριος του Γεωργίου
Γαβρούζος Χρήστος του Παναγιώτη
Γεροθανάσης Βασίλειος του Παναγιώτη
Λάϊος Παναγιώτης του Γεωργίου
Παλούκη Ζωή του Δημητρίου
Πλούμης Απόστολος του Κωνσταντίνου
Σίμου Μαρία του Θεοδώρου
Φράγκου Αλεξάνδρα του Λάμπρου
Τοπική Κοινότητα Μοναστηρακίου
Αδάμ Παναγιώτης του Ζώη
Αθήνης Κωνσταντίνος του Παναγιώτη
Αρίδας Βασίλειος του Παναγιώτη
Γουρούνας Γρηγόριος του Παναγιώτη
Κατσαμπέ Ανθούλα του Σωτηρίου
Κατσαμπίρη Κωνσταντίνα του Δημητρίου
Καψοκώστας Ιωάννης του Νικολάου
Τραυλού Χαραλαμπία (Χαρά) του Κωνσταντίνου
Τοπική Κοινότητα Παλιαμπέλων
Γαζέτα Θεοφανία του Παναγιώτη
Λύτρας Ηλίας του Αποστόλου
Μπακούρης Γεώργιος του Χρυσόστομου
Ρούσος Μπεκερτζής Γεώργιος του Αποστόλου
Τριανταφύλλης Γρηγόριος του Ευαγγέλου
Τσούκα Βασιλική του Κωνσταντίνου
Φούντας Γεώργιος του Ιωάννη
Χρόνη Κωνσταντίνα του Φωτίου

Τοπική Κοινότητα Κατούνας

Κώτσου Βασιλική του Δημητρίου
Μπέρμπεης Κωνσταντίνος του Αθανασίου
Μπουμπούλη Χρυσοβαλάντω του Σταμούλη
Νάκος Γαβριήλ του Σωτηρίου
Παπακωνσταντής Απόστολος του Αναστασίου
Στούπας Ιωάννης του Χρήστου
Τσιβγέλης Φώτιος του Βασιλείου
Χούτα Ελένη του Κωνσταντίνου

Τοπική Κοινότητα Κομπωτής

Καραμπούλη Βικτώρια του Αποστόλου
Καραμπούλης Κωνσταντίνος του Θωμά
Καραμπούλης Παναγιώτης του Κωνσταντίνου
Λίβα Παρθενία του Θεμιστοκλή
Λίβας Σπυρίδων του Σταύρου
Ταμπακέλη Αναστασία του Μιχαήλ
Τσίνας Σπυρίδων του Γεωργίου
Φοραδούλας Ευάγγελος του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Τρύφου

Καπώνη Σκούρα Βασιλική (Λίλη) του Νικολάου
Νίκου Αντώνιος του Γεωργίου
Παππάς Ηλίας του Ιωάννη
Παύλου Ειρήνη του Γεωργίου
Πραμαγκιούλης Νικόλαος του Χρήστου
Τσάκαλος Οδυσσεύς του Δημητίου
Τσιλιμαντός Χρήστος του Λάμπρου
Χαραλάμπους Ιωάννα του Ελευθερίου

Τοπική Κοινότητα Παλαίρου

Γαρίδα Αγαθή του Παρασκευά
Γαρίδας Ευθύμιος του Χρήστου
Γιαννίου Δημήτριος του Παρασκευά
Καραβοκύρης Δημήτριος του Θεοδώρου
Κουνάβης Αθανάσιος του Κωνσταντίνου
Λίτος Αθανάσιος του Σπυρίδωνος
Μίχου Ευσταθία του Αχιλλέα
Μπουρδούβαλης Δημήτριος του Παναγιώτη
Παληογιάννη Αθηνά του Παναγιώτη
Τσουνάκας Ευάγγελος του Κωνσταντίνου
Χασακή Ελένη του Λάμπρου

Τοπική Κοινότητα Πλαγιάς

Δρατσογιώργου Μαρία του Παναγιώτη
Καλογεράκης Δημήτριος του Χρήστου
Καπότης Σταμάτης του Ζώη
Καταγής Γεώργιος του Επαμεινώνδα
Κατσαβριάς Τιμολέων (Τίμος) του Παναγιώτη
Κοκόλη Μαρίνα του Δημητρίου
Μωραϊτη Φουσέκη Ιωάννα του Φιλίππου
Παξινός Κωνσταντίνος του Σταύρου

Τοπική Κοινότητα Πογωνιάς

Bogacz Μοίρα Joanna του Josef
Καπότης Σταύρος του Νικολάου
Κολοκύθας Γεώργιος του Ελευθερίου
Μοίρα Ελένη του Σπυρίδωνος
Τριαντακωνσταντής Δημήτριος του Χαραλάμπους

3 ΣΧΟΛΙΑ

  1. ΑΥΤΟΣ Ο ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΠΟΛΥ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑΣ. ΚΑΘΕ ΤΕΤΡΑΕΤΙΑ ΑΛΛΑΖΕΙ ΚΑΙ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ. ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΧΑΣΕΙ.

  2. Όπως ακριβώς το λέει ο τίτλος, πλήρης συνδιασμός η Δύναμη Πολιτών, είναι μεγάλο ατου. Γιώργο βαστά γερά, δώσε αγώνα και θα κερδίσεις. Καλή επιτυχία στους υποψηφιους σου.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here